| Box score | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 6 | 15.7 | 28.5 | 2.2 | 4.2 | 52 | 2.7 | 6.2 | 43.2 | 3.3 | 4 | 83.3 | 3 | 0.5 | 3.5 | 1 | 2.5 | 1.8 | 4.2 | 4.2 | 0.2 | 0 | 20 | |||||||||
| Total | 6 | 6 | 94 | 171 | 13 | 25 | 52 | 16 | 37 | 43.2 | 20 | 24 | 83.3 | 18 | 3 | 21 | 6 | 15 | 11 | 25 | 25 | 1 | 0 | 120 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 6 | 22 | 40 | 3 | 5.8 | 52 | 3.7 | 8.7 | 43.2 | 4.7 | 5.6 | 83.3 | 4.2 | 0.7 | 4.9 | 1.4 | 3.5 | 2.6 | 5.8 | 5.8 | 0.2 | 0 | 28.1 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 6 | 6 | 94 | 171 | 116.1 | 89.91 | 26.19 | 64.38 | 59.68 | 23.04 | 88 | 1.07 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 24/40 | 60% |
| • Közeli 2 pontos bal | 5/12 | 41.7% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/2 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 3/5 | 60% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 1/4 | 25% |
| • 3 pontos bal sarok | 1/2 | 50% |
| • 3 pontos bal | 11/34 | 32.4% |
| • 3 pontos közép | 4/8 | 50% |
| • 3 pontos jobb | 17/37 | 45.9% |
| • 3 pontos jobb sarok | 1/2 | 50% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 5474 | 2026. 03. 28. |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 76 –64 | * | 15 | 34 | 4 | 6 | 66.7 | 2 | 5 | 40 | 1 | 2 | 50 | 3 | 1 | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 5 | 0 | 0 | 21 | |||
| 5475 | 2026. 04. 01. |
|
UNI Győr | 70 –101 | * | 16 | 25 | 0 | 3 | 0 | 4 | 7 | 57.1 | 4 | 4 | 100 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 18 | |||
| 5476 | 2026. 04. 11. |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | 91 –89 | * | 18 | 30 | 2 | 4 | 50 | 3 | 7 | 42.9 | 5 | 5 | 100 | 7 | 1 | 8 | 3 | 4 | 2 | 6 | 4 | 1 | 0 | 30 | |||
| 5477 | 2026. 04. 15. |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 61 –79 | * | 7 | 27 | 3 | 6 | 50 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 6 | |||
| 5478 | 2026. 04. 22. |
|
UNI Győr | 93 –92 | * | 20 | 32 | 2 | 3 | 66.7 | 3 | 8 | 37.5 | 7 | 8 | 87.5 | 2 | 1 | 3 | 2 | 6 | 3 | 6 | 7 | 0 | 0 | 25 | |||
| 5479 | 2026. 04. 26. |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | 81 –103 | * | 18 | 23 | 2 | 3 | 66.7 | 4 | 9 | 44.4 | 2 | 2 | 100 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 20 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport | 6 | 6 | 19.5117 | 32.2193 | 3.722 | 7.243 | 51.251.2 | 318 | 7.746 | 39.139.1 | 3.219 | 3.521 | 90.590.5 | 530 | 1.710 | 6.740 | 0.85 | 1.710 | 1.811 | 3.823 | 212 | 0.53 | 0.53 | 23.2139 | |||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport | 5 | 5 | 19.698 | 34.6173 | 4.623 | 10.854 | 42.642.6 | 1.68 | 5.829 | 27.627.6 | 5.628 | 6.633 | 84.884.8 | 6.834 | 1.68 | 8.442 | 1.68 | 315 | 2.814 | 6.834 | 420 | 0.21 | 0.21 | 26.2131 | |||
| 2 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 11 | 11 | 19.6215 | 33.4366 | 4.145 | 997 | 4646.4 | 2.326 | 6.775 | 34.234.7 | 4.447 | 5.154 | 86.887 | 5.964 | 1.618 | 7.582 | 1.213 | 2.325 | 2.325 | 5.357 | 332 | 0.44 | 0.44 | 24.7270 | ||||
| Összesítés | 11 | 11 | 19.6215 | 33.4366 | 4.145 | 997 | 4646.4 | 2.326 | 6.775 | 34.234.7 | 4.447 | 5.154 | 86.887 | 5.964 | 1.618 | 7.582 | 1.213 | 2.325 | 2.325 | 5.357 | 332 | 0.44 | 0.44 | 24.7270 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport, Play-out | 6 | 6 | 15.794 | 28.5171 | 2.213 | 4.225 | 5252 | 2.716 | 6.237 | 43.243.2 | 3.320 | 424 | 83.383.3 | 318 | 0.53 | 3.521 | 16 | 2.515 | 1.811 | 4.225 | 4.225 | 0.21 | 00 | 20120 | |||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 6 | 6 | 15.794 | 28.5171 | 2.213 | 4.225 | 5252 | 2.716 | 6.237 | 43.243.2 | 3.320 | 424 | 83.383.3 | 318 | 0.53 | 3.521 | 16 | 2.515 | 1.811 | 4.225 | 4.225 | 0.21 | 00 | 20120 | ||||
| Összesítés | 6 | 6 | 15.794 | 28.5171 | 2.213 | 4.225 | 5252 | 2.716 | 6.237 | 43.243.2 | 3.320 | 424 | 83.383.3 | 318 | 0.53 | 3.521 | 16 | 2.515 | 1.811 | 4.225 | 4.225 | 0.21 | 00 | 20120 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-out | 12 | 12 | 17.6211 | 30.3364 | 2.935 | 5.768 | 51.551.5 | 2.834 | 6.983 | 4141 | 3.339 | 3.845 | 86.786.7 | 448 | 1.113 | 5.161 | 0.911 | 2.125 | 1.822 | 448 | 3.137 | 0.34 | 0.33 | 21.6259 | |||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport | 5 | 5 | 19.698 | 34.6173 | 4.623 | 10.854 | 42.642.6 | 1.68 | 5.829 | 27.627.6 | 5.628 | 6.633 | 84.884.8 | 6.834 | 1.68 | 8.442 | 1.68 | 315 | 2.814 | 6.834 | 420 | 0.21 | 0.21 | 26.2131 | |||
| 2 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 17 | 17 | 18.6309 | 32.5537 | 3.858 | 8.2122 | 45.647.5 | 2.242 | 6.4112 | 34.937.5 | 4.467 | 5.278 | 85.585.9 | 5.482 | 1.321 | 6.7103 | 1.319 | 2.540 | 2.336 | 5.482 | 3.557 | 0.35 | 0.24 | 23.9390 | ||||
| Összesítés | 17 | 17 | 18.6309 | 32.5537 | 3.858 | 8.2122 | 45.647.5 | 2.242 | 6.4112 | 34.937.5 | 4.467 | 5.278 | 85.585.9 | 5.482 | 1.321 | 6.7103 | 1.319 | 2.540 | 2.336 | 5.482 | 3.557 | 0.35 | 0.24 | 23.9390 | ||||||